Filozofie PWS Produkty Jak vše vzniklo? Kontakt E-shop
purewomenservice inspirovano skutecnou zenou
tamponbox purewomanservice ve trech barvach

Inspirováno skutečnou ženou

Na myšlenku balení dámských hygienických potřeb mě přivedla v roce 2015 celkem nepřekvapivě žena. Konkrétně moje přítelkyně Pavlína. Užívali jsme si volné letní odpoledne ve slunné Bratislavě a přišla řeč na to, co se jí přihodilo v práci za trapný moment.

Při odchodu na toaletu držela tampon v ruce a potkala svého vedoucího, který ji chtěl zrovna představit novému kolegovi. Popisovala mi ten nepříjemný moment, kdy si musela tampon přehodit do druhé ruky, a já měl pocit, že bych jí - vlastně všem ženám - rád v takových chvílích pomohl.

Pozorně jsem naslouchal, když přítelkyně začala vyprávět, jak ji mrzí, že v oblasti dámských hygienických potřeb nikdo nedomyslel nepraktičnost všech balení. Stěžovala si, že se jí tampony sypou všude po kabelce, téměř vždy se krabička roztrhne při manipulaci a o to více jsem docházel k nutkání ženám v této oblasti nějak pomoci. Vytvořit jim pouzdro na tampony, které bude krásné jako ony, funkční a spolehlivé jak by si přály, a maximálně diskrétní pro pocit jistoty a radosti i ve dnech, kdy to potřebují nejvíce.